אודות

לרפואה אלטרנטיבית-כל המידע כל הטיפולים במקום אחד. מיטב המטפלים והיועצים במגוון רחב של טיפולים: אין ספק שהעולם הרפואי המודרני, כלומר, הרפואה הקלאסית כפי שאנחנו מכירים אותה – הוא עולם שנמצא בצמיחה, גדילה, והתקדמות טכנולוגית מתמדת ובלתי פוסקת. משנה לשנה, אנחנו שומעים על פטנטים רפואיים חדשים, כאלה שמסייעים לרופאים, לצוות הרפואה, לעומסים הגדולים בבתי החולים, ולעתים גם מסייעים למציאת דרכי טיפול ותרופות למחלות שהרפואה לא ידעה להתמודד איתן בעבר. ועל אף כל ההתקדמות והידע הרפואי שקיימים כיום ברפואה המודרנית, מנגד, ישנם מקומות רבים בהם הרפואה המודרנית מוגבלת, ולא יודעת להעניק את הפתרון המועיל ביותר. בדיוק עבור זה, פתחנו את המרכז לרפואה אלטרנטיבית של מדינת ישראל.

המרכז לרפואה אלטרנטיבית

הרפואה האלטרנטיבית, היא רפואה אשר בדיוק כמו שניתן להבין מהשם שלה, מתייחסת לפתרונות רפואיים אשר שונים מהפתרונות הרפואיים של הרפואה המודרנית. לרוב, לאנשים ישר עולה לראש טיפול בצמחים מסוימים, או מעבר של טיפולי מדיטציה וכיוצא בזאת. אולם, הרפואה האלטרנטיבית היא הרבה יותר גדולה מזה, והיא מתייחסת למעשה לעשרות שיטות טיפול, דרכי טיפול, וכדומה, אשר פותחו בתרבויות רבות לאורך שנים רבות. הדיקור הסיני לדוגמה, הוא אחד מהטיפולים הנפוצים והמבוקשים ברפואה האלטרנטיבית, והוא נחשב בתור טיפול אשר יכול לסייע לאנשים רבים במקומות שבהם הרפואה הקלאסית נכשלה בהם.

אתר האינטרנט של המרכז לרפואה אלטרנטיבית של מדינת ישראל, הוא אתר אינטרנט חדשני, מודרני, ומשוכלל, אשר נמצא תחת כתובת האינטרנט הבאה https://www.east-west.co.il. אתר האינטרנט שלנו הינו ראשון מסוגו, שכן הוא נכתב על ידי מומחים רבים ואנשי מקצוע שפועלים תחת המרכז לרפואה אלטרנטיבית של מדינת ישראל, במטרה לספק מענה, ומידע מקצועי רב, לאנשים שהרפואה האלטרנטיבית עשויה ויכולה לסייע למצבם הרפואי. תחת אתר האינטרנט שלנו, תוכלו למצוא מאמרים מקצועיים רבים, אשר עוסקים בכל נושא שקשור לרפואה האלטרנטיבית למעשה.

לסיכום, היום לא חייבים לגשת לרפואה הקונבנציונלית בכדי לפתור בעיות ותסמינים רפואיים מסוגים שונים. הרפואה האלטרנטיבית מספקת מענה ייחודי ואיכותי למגוון בעיות ולכן שווה לנסות ולפתור את הבעיה באופן שאינו מוביל לבעיות אחרות ותופעות לוואי כמו לקיחת תרופות למשל.