אבחון בגלגל העין למיגרנות

אבחון בגלגל העין למיגרנותמיגרנה היא אחת המשוואות המשמעותיות ביותר, המסמנות בצורה שאינה משתמעת לשתי פנים, לחדול מכל פעולה. כל אדם שסבל מכאב ראש מסוג זה, יודע שמדובר בכאב אותו אין אפשרות להעריך באופן מלא, מלבד אלו שהתנסו בו.

אנשים ממשיכים לחיות עם מיגרנות היות והם סבורים שמדובר בבעיה כרונית בה לא ניתן באמת לטפל, אלא “לשכך” אותה באמצעות משככי כאבים או תכשירים שונים. בנוסף, אנשים החיים עם הבעיה לטווח הארוך, מנסים אחת לתקופה סוגי טיפולים שונים, כולל רפואה משלימה, אך בדרך כלל הם מטילים ספק ביעילות השיטות השונות לרפא את כאביהם.

אירידולוגיה לאבחון במיגרנות

אירידולוגיה זוהי שיטת אבחון המסתמכת על סימנים הנגלים על גלגל העין, לאיתור מדויק של בעיות בריאותיות, רגשיות ופיסיות, וקביעת תכנית הטיפול המתאימה. בעוד שמשככי כאבים מרגיעים, אולי, את הכאבים לפרקי זמן קצובים, אירידולוגיה מובילה למציאת הפתרון היעיל והמדויק לכאבים.

אבחון בגלגל העין מאפשר זיהוי מצבורים גבוהים של רעלים בסינוסים, במעי הגס, בכבד, באזור המוח ובבלטות התריס, המעידים על מיגרנות שנמשכות שנים. זוהי שיטה הוליסטית מדעית המסייעת להבנת מחלות באופן בטוח, יעיל ונטול כאבים.

טיפול במיגרנות בגישת אירידולוגיה

בהתאם לממצאים המתגלים באבחון בגלגל העין, נקבעת תכנית טיפול אישית המותאמת למצב הייחודי של המטופל, והמבוצעת מבפנים והחוצה במספר שלבים. כלומר, הטיפול פותר את הכאבים מהשורש כשההתייחסות היא למכלול המצב הבריאותי בניגוד להתייחסות לתסמינים בלבד. התבוננות בגלגל העין מגלה מצבור רעלים בגוף, והשלב הראשון הוא תכנית ניקוי רעלים אותה יש לבצע במשך מספר שבועות עד להפחתת עוצמת המיגרנות.

תכנית ניקוי רעלים נקבעת בהתאם לחומרת מצבורי הרעלים המתגלים באבחון, ומבוצעת בשלושה אופנים: תכנית ניקוי ממוקדת הנמשכת שלושה ימים, כשההתמקדות היא במעיים בלבד; תכנית ניקוי רעלים מקיפה הנמשכת עשרה ימים ומקיפה את כל מערכות הגוף; או סדרת ניקוי מעיים, המתפרשת על פני 12 מפגשי טיפול שבועיים לניקוי המעיים, ומיועדת למקרים חמורים. תכנית טיפול זו מובילה לאיזון המערכות הפנימיות הקשורות זו בזו ומשפיעות זו על זו, תוך התייחסות להשפעות הגוף על הנפש, ולהיפך.

שינויי הרגלים ושמירת הבריאות לטווח הארוך

השלב הבא הוא ביצוע שינויים תזונתיים וגופניים הכוללים פעילות גופנית קבועה, שתיית שייקים המורכבים מעשבי תיבול וירקות בעלי עלים ירוקים, תזונה נכונה ובריאה, ללא מזונות מהירים ומעובדים, צריכת תוספי תזונה וניקוי מעיים.

התכנית דורשת מחויבות לשינוי ההרגלים, והתמדה. עם הזמן, הופכים הרגלים אלו לטבע שני עד שהם מבוצעים כחלק מהחיים. עם קביעת התהליכים הפנימיים הבסיסיים הגורמים למיגרנות, ניתן לנטרל אותם ולאפשר הנאה מאורח חיים בריא, תקין, יציב ומאוזן.

השלב הסופי מתבצע לכל החיים, ומוביל לנשימה קלה יותר ומייתר את הצורך בנטילת משככי כאבים. בטווח הארוך ההתקפים פוחתים בעוצמתם ובתדירותם, המטופל משיל ממשקלו, ערנותו מוגברת, תחושתו הכללית טובה ובריאותו משתפרת.