אבחון בגלגל העין לפסוריאזיס

אבחון בגלגל העין לפסוריאזיסאירידולוגיה התגלתה ופותחה על ידי אנשי מקצוע בתחום הרפואה. זהו עידן חדש או עתיד הרפואה. למעשה, זהו מדע. אם אדם מתייעץ עם רופא לגבי התפרצות נגעים בעור, והוא מאבחן את המצב כאבעבועות רוח או פסוריאזיס, הוא פשוט מבין שמראה העור מצביע על מה שגורם להתפרצות. כך מתבצע התהליך עם אירידולוגיה.

כשקיימים זיהומים או חלקיקים זרים בדם, הם מתגלים בקשתית העין. גוון הסימנים מעיד על לקות בבלוטה בגוף או שקיעת איבר מסוים. לדוגמא, חום גוף מעיד על עודף זיהומים הנובע בדרך כלל מצריכת תרופות, אותם לא מסוגל הכבד לסנן דרך הדם. סימנים אחרים המתגלים בעין מצביעים על נוכחות אלומיניום, המתבטא באלצהיימר, כולסטרול גבוה, כרום ונתרן שלא נוצלו או רעלים העלולים להוביל לפסוריאזיס.

אבחון העור באמצעות אירידולוגיה

העור הוא האיבר הגדול ביותר בגוף, האחראי על תפקודים רבים, אך תפקידו העיקרי הוא לסלק את הרעלים המצטברים בכליות, בריאות ובכבד. כלומר, הבעיה הפנימית בגוף מתבטאת בפסוריאזיס, שהיא מחלת עור.

כשהגוף עמוס בחוסר איזון, הדלקת והרעלנים בתוך הגוף אינם מטופלים, ומצב העור נפגע. באירידולוגיה מתבוננים על מצב העור והמסלולים הדלקתיים הקשורים. לדוגמא, במקרה של פסוריאזיס, אירידולוג יודע שמדובר בהפרעה אוטואימונית הכרוכה בהפרעה במערכת החיסונית. ידוע אף שקיים קשר בין פסוריאזיס לצריכת סוכר מוגברת, עישון, אלכוהול ולחץ, כגורמים עיקריים.

האופן בו מסייעת אירידולוגיה לפסוריאזיס

לכן, באמצעות רפואת צמחים שיעילותה הוכחה במחקרים, ניתן לסייע לכבד, ללימפה ולמערכת העיכול, בשילוב עם שינויים באורח החיים, כך שניתן להפחית במרבית המקרים את נוכחות נגעי הפסוריאזיס. אירידולוגיה מסייעת לזיהוי תחומי המפתח של הגוף הזקוקים לטיפול צמחים בשילוב עם ויטמינים ותוספי תזונה.

אבחון אירידולוגיה המתמקד בגלגל העין משקף תצוגה מלאה של בריאות המטופל, כך שניתן להבין במדויק את הגורם האמיתי לבעיה הבריאותית. תהליך אבחון זה מניב מידע אותו קשה עד בלתי אפשרי לקבל משיטות אבחון אחרות. אירידולוגיה, למעשה, מאפשרת קביעת טיפול נכון לטיפול בבעיות העור, בפסוריאזיס ובאלרגיות.

טיפול מדויק בפסוריאזיס לאחר אבחון אירידולוגיה

אירידולוגיה גורסת כי באמצעות העור מופרשים חומרים רבים מהגוף, ובמצב של הצטברות רעלים בגוף, כתוצאה מהרגלי תזונה שאינה בריאה ותנאי סביבה מזוהמת, נפגעות גם מערכות ההפרשה הכלליות של העור, ובמיוחד מערכת העור. התוצאה היא בעיות עור ופסוריאזיס.

כך, למשל, כשאדם סובל מפסוריאזיס שהתפשטה על הקרקפת, ניתן לזהות באמצעות אבחון אירידולוגיה את הצטברות הרעלים הנובעים מטפילי מעיים, רעלים במעי הגס ובכבד. התכנית המותאמת במדויק לאחר האבחון כוללת שיטה משולבת של טיפולי אוזון לקרקפת וטיפולי ניקוי כבד מרעלים. התוצאות מתבטאות בשיפור מהיר, העלמת התסמינים והחלמת העור.

אבחון אירידולוגיה מאפשר הבנה טובה יותר של הטיפול הנכון הדרוש לגוף. עם הבנת הבעיה, ניתן לשנות הרגלים שליליים, והמטופל מסגל את היכולת להקשיב לגוף, ולזהות מה נכון עבורו. הטיפול בפסוריאזיס בשיטה יעילה זו מניב תוצאות מדהימות ומאפשר הנאה מאיכות חיים, ובריאות משופרת לטווח הארוך.